Standard jednoosobowy

od 280PLN /noc
Standard jednoosobowy

Pokoje typu Standard z pojedynczym łóżkiem. Ciekawie wkomponowane w zabytkowy układ kamienic różnią się od siebie usytuowaniem, kształtem i wielkością.
Wyposażone w eleganckie meble i wygodne łóżka stwarzają komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

od 280PLN /noc Sprawdź dostępność

Standard dwuosobowy

od 310PLN /noc
Standard dwuosobowy

Pokoje typu Standard dwuosobowy to pokoje z jednym szerokim łóżkiem, lub dwoma osobnymi. Wyposażone w eleganckie meble i wygodne łóżka stwarzają komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

od 310PLN /noc Sprawdź dostępność

Superior

od 390PLN /noc
Superior

Pokoje typu Superior dla 1 lub 2 osób to pokoje z jednym szerokim łóżkiem lub dwoma osobnymi, w większości z widokiem na urokliwą ulicę Kiełbaśniczą. Wyposażone w eleganckie meble i wygodne łóżka stwarzają komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

od 390PLN /noc Sprawdź dostępność

Junior Suite

od 590PLN /noc
Junior Suite

Pokoje typu Junior Suite to sześć różnorodnych małych apartamentów. Każdy z nich został zaaranżowany w całkowicie odmienny sposób. Dwa z nich to dwupokojowe studia, z osobną sypialnią. W pokojach tego typu moga mieszkać nawet 4 osoby, gdyż część z nich ma rozkładana sofę lub możliwość dostawienia dodatkowych łóżek lub łóżeczek dla dzieci.

od 590PLN /noc Sprawdź dostępność

Apartament

od 760PLN /noc
Apartament

Apartament w Art Hotelu to najbardziej nastrojowy apartament hotelowy we Wrocławiu, z widokiem na bazylikę św. Elżbiety. W Apartamencie znajduje się  wytworna sypialnia, elegancka marmurowa łazienka i przestronny salon z własną biblioteką. 
W Apartamencie istnieje możliwość umieszczenia dodatkowego łóżka.

od 760PLN /noc Sprawdź dostępność