Hotel

NASI GOŚCIE CZĘSTO POWTARZAJĄ: JEŚLI CHCESZ POZNAĆ WROCŁAW, ZATRZYMAJ SIĘ W ART HOTELU.

Z radością współtworzymy wyjątkowy charakter miasta, będąc ulubionym hotelem zarówno wśród gości biznesowych, jak i turystów. Skąd ta popularność?

IDEALNA LOKALIZACJA

W samym sercu miasta – kilkadziesiąt metrów od Rynku, tuż przy przepięknej ulicy Kiełbaśniczej i zabytkowej galerii Jatki. Blisko miejskich urzędów, instytucji i biznesu.

DOSKONAŁE OPINIE – TRAVELLER’S CHOICE

W roku 2013 otrzymaliśmy nagrodę Traveller’s Choice, przyznawaną najwyżej ocenianym hotelom we Wrocławiu. W serwisie Booking hotel oceniany jest jako Fantastyczny.

STYLOWY DESIGN I NOWOCZESNOŚĆ

Zapraszamy do przepięknie odnowionej kamienicy (nagroda "Najpiękniejsze Wnętrze"). W klasycznie urządzonych pokojach oferujemy bardzo szybki internet WiFi – (200 Mb/s), nowoczesne TV oraz – na życzenie – stacje dokujące iPhone lub iPad. Wybierz swój pokój ».

PRZEPYSZNE ŚNIADANIA I CENIONA RESTAURACJA

Codziennie zapraszamy na bogate, przepyszne śniadanie. Nasza Art Restauracja Wrocław należy do najbardziej lubianych w mieście. To tutaj proponujemy gościom m.in. własne wypieki oraz menu Dawny Smak Wrocławia.

DUSZA I TOŻSAMOŚĆ WROCŁAWIA

Wspieramy i promujemy wrocławskich artystów – nasze wnętrza zdobią obrazy wrocławskich malarzy. Ściśle współpracujemy z Teatrem i Filharmonią, regularnie organizujemy pokazy i wystawy. Zapraszamy do Art Hotelu!

CENA I REZERWACJA

Skontaktuj się z nami – nasi pracownicy przygotują ofertę przystosowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb. Zapraszamy!

Zadzwoń: +48 71 78 77 400
Napisz: rezerwacja@arthotel.pl